Ana sayfa

Matepacking Limited

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Matepacking Limited

Ağustos 2008'de Huizhou Çin, ambalaj sektöründe 15 yıldan fazla deneyime sahip bir paketleyici olan Bay Shu Shu, Matepacking Limited'i kurdu. Şirket vizyonu, baskı ve paketleme endüstrisine duyduğu derin ilgiden ve gelecekteki pazar umutları konusunda iyimserliğinden doğdu.

Matepacking Limited'in 100'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bunların çoğu ambalajlarda 5 yıldan fazla deneyime sahiptir.
alan ve% 40'ı kolej veya daha üstü bir derece elde etti. Matepacking Limited özel bir vurgu yapar
Personel eğitimi ve gelişimi üzerine, personeli için geniş bir mesleki gelişim platformu sağlar.
"Kalite packaing'e ithaf edilmiş Matepacking Ltd" sloganımız - derinden bağlı olduğumuz ve somutlaştırdığımız bir şey.
Tüm dünyadaki müşterileri ile uzun vadeli ortaklıklar kurmaya çalışıyoruz.
Ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından geniş çapta tanınmaktadır ve sizi Guangdong Eyaletindeki fabrikamıza bekliyoruz.
Çin'e bir sonraki ziyaretinizde.

Şirketimiz, kompozit esnek ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi, satışı ve servisi konusunda uzmanlaşmıştır.

Ürünlerimiz bunlarla sınırlı olmamakla birlikte şunları içerir: gıda ambalajı, yüksek kaliteli kozmetik ambalajı, kozmetik ambalajı,

ve elektronik paketleme.

Şirket gelişmiş yüksek hızlı gravür baskı makineleriyle donatılmıştır.

yüksek hızlı kuru bileşik makineler, yüksek hızlı dilme makineleri, fermuarlı torba makineleri, yüksek hızlı sekizgen torba makineleri,

ve denetim makineleri. Matepacking Limited, QS, ISO9001, FSSC22000 ve ilgili diğer sertifikaları aldı.

ve Guangdong yüksek teknoloji Araştırma ve Geliştirme merkezi ve olağanüstü bir Guangdong bilimi olarak kabul edilmiştir

ve teknoloji şirketi.

“Piyasayı kazanmak için kaliteli inovasyon, iyi niyet yönetimi geleceği yarattı” ile aynı çizgidedir. felsefe, titiz ve titiz bir çalışma tarzı, yüksek maliyetli ürünler, birinci sınıf bir markanın yerli ambalaj malzemelerini oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Arkadaş ve samimi işbirliğini yapmaya istekliyiz, tüm dünyada mükemmel!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Matepacking

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 15000000-30000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Firma Servisi

Matepacking Ltd'nin En İyi Hizmeti

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Numune Markalama

Matepacking Limited, 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunmaktadır. Her türlü teknik destek müşterilerimiz için mevcuttur.

Ücretsiz Numune Alma ve Test Etme mevcuttur. 200m örnek ücretsiz sağlayabiliriz, ancak navlun müşteriler tarafından karşılanır.

7-15 iş günü hızlı teslimat

Siparişiniz tarafımızdan sağlanmıştır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden geleni yapacağız.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
a) Hammadde kontrolü

Loacl bölgemizde birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkiler kuruyoruz, onlardan büyük ve istikrarlı alım miktarımız var ve bize istikrarlı kaliteli malzeme tedarik etmeyi garanti ediyorlar. Güvenli kaliteyi sağlamak için yalnızca malzememizin üretim ve teslimatından sorumlu olan bir kişi ayarladılar.

b) Atölye Çalışması
Artık yüksek sınıf tozsuz atölyelerimiz var ve her çalışan klips ve ayakkabı kapağı takmak zorunda kalıyor. Atölyeye girmeden önce, hijyeni korumak için bir hava duş odası bulunmaktadır. Bu, çalışma ortamının temiz ve güvenli olduğundan emin olun.
c) Kalite Kontrol
c1. Atölye QC
Dört destek, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecek
c2. Ambalajda QC
İşçiler, paketlemeden önce paketlerin saç ve toz içerip içermediğini kontrol eder.
d) Kalite şikayetleri

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, servis ekibimize iletiriz. Doğrudan fabrika müdürümüze rapor vereceklerdir.Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile bir toplantı yapacağız ve geri bildirim ve çözümle 48 saat içinde yanıtlayacağız.

Shrink filmlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: sales@matepacking.com ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Güç: Piyasa rekabet gücünden güç, piyasaya yansıdığı kanıtlanmış güç, kanıtlıyoruz.

Tutku: Markamızın zengin ruhu, ekibin canlı, sağlam temel, endüstri beklentileri, açık hedef programlama, daha fazla özgüvene olan tutkumuz.

Ekip: Yıllarca pratik, uluslararası yerli ve uluslararası endüstri ile profesyonel beceri ve profesyonel nitelikler, profesyonellik ve güçlü ve canlı uygulamalar dalma.

Yetenek: Test, ilk adımın yeteneğinin düşünme olduğunu ve testin ikinci adımının kapasitesinin çalışacağını, üçüncü adımın sonuç olduğunu, adım adım incelemenin onayladığını bize bildirir.

Vizyon: Sektördeki öncü markalar bizim süreçlerimizden biri çalışanlar, ortaklar, tüketiciler, saygı ve sevgi tarafından marka olma hedefimizdir.

Zihin: Çalışanlara geri dönüşe değer veriyoruz, aynı zamanda ortakların çıkarlarına önem veriyoruz, daima tüketicilerin çıkarlarına önem veriyoruz, sosyal, çevreye faydalı katkılara daha fazla önem veriyoruz.

Şirket takım

Matepacking Limited Sizi Ağırlıyor!

Matepacking Limited , yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir. Ar-Ge Bölümümüz, QC Bölümümüz, Satış Sonrası Hizmet Bölümümüz, Üretim Bölümümüz ve Satış Bölümümüz var.

Eğitim , tüm üyeler için zorunlu bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve yaşamın güzelliğini bulmamıza yardımcı olacak çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz. Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamanı değerlendiriyoruz.

Şirketimiz ekip üyelerinin doğum gününü kutlayacak bir parti düzenliyor, biz sadece ekip değil, aynı zamanda aileler de var.

Tüm yıl boyunca, ekibimiz Noel Günü gibi ekiplerimizde farklı aktiviteler düzenleyecek, çalışmalarının yanı sıra renkli hayatlarının tadını çıkarabilecekler.

İLETİŞİM

Fabrika adres:A Blok, No.36, Jikang Yolu, Kengzi, Pingshan Shenzhen, Çin, 518122